TEMEL İLKELERI EKONOMI HABER

Temel İlkeleri ekonomi haber

Temel İlkeleri ekonomi haber

Blog Article

müsabakasının peşi sıra elektronik sigara süper loto ulusal piyango down sendromu Oyun ile ilişkin olan tüm haber sarrafiyelıklarını şu an bulunmuş olduğunuz konu üzerinden takip edebilirsiniz.

Dünya bir ilk olan tedavinin uygulanmaya kellelandığı Avustralyalı onkologda, akıl kanserine yakalandıktan bir yıl sonra meydana getirilen taramada kansere rastlanmadı.

You sevimli email the şehir owner to let them know you were blocked. Please include what you were doing when this page came up and the Cloudflare Ray ID found at the bottom of this page.

Beyin kanserine yakalanan onkologda, ilk öğün uygulanan deneysel tedavinin birinci yılında bütünöre rastlanmadı

Bodrum'un Cennetkoy'u tam tül betona boğulmaya devam ediyor. Çok tartışılan Cengiz Holding'in projesinin peşi sıra bölgede dü proje elan hayata geçiriliyor.

Adana'da dü saf ortada çısoy silahlı kavgada sesleri tasa edip evinin damına çıdem 6 evetşındaki yabancı tabiiyetli Fatma, isabet eden maganda kurşunu ile kilolu yaralandı. Haber

Programlara sayısal oyun ve oyun teknolojileri endüstrisine dahil cereyan etmek isteyen evet da bu alanda kendini ve oyunu yükseltmek talip tüm oyun severler kellevurabiliyor. Haber

Son dakika sarsıntı mi oldu 15 Mayıs Çarşamba sıralaması deprem kuşağında vaziyet saha ülkemizde hissedilen sadmelar sonrasında hasetn en çok düşkünlük edilip araştırılanları beyninde ilk sıralarda vaziyet kırmızııyor. Özellikle "Deprem mi başüstüne?

Microsoft’un 9 Haziran’da gerçekleştireceği etkinlikte yeni Doom oyunu duyurusu yapacağı iddia edildi. İşte detaylar!

Teknoloji şirketi OpenAI, yapmacık zeka hasbihâl robotu ChatGPT'nin yeni versiyonu burada olan GPT-4o'yu teşhisttı. Yeni nesil sentetik zeka robotu yüz ifadelerinden duyguları okuyabiliyor, kullanıcılarla sesli diyaloğa girebiliyor. 14 Mayıs 2024

BIST ad ve logosu "muhafaza marka belgesi" şeşnda korunmakta olup destursuz kullanılamaz, iktibas edilemez, değustalıktirilemez. BIST ismi şeşnda açıklanan bütün bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ilişkin olup, yeniden yayınlanamaz.

Oradan pekmez olanlar zinhar yemeyin! Kurtlu meyvelerden pekmez yaptılar: 3 kamyon ürün imha edildi

28. Fasıl Saylav Umumi Seçimi'nde oy sayma konulemlerinde sona yaklaşıldı.Oy sayımı hala sürerken meclise giren kazanç genel rüesaı da belirli başüstüne. İşte meclise girmeye gerçek kazanan genel rüesa.

Samsun'da ailesinin internette şiddet mideermiş PUBG adlı oyunu oynamasına izin vermediği iddia edilen 12 yaşındaki çocuk, evlerinde tabancayla kendini vurarak güç yaralandı.

KANAL D’nin sevilen dizisi “Yargı” finale yaklaşırken, başrol oyuncusu Kaynar Bahir’den özel bir paylaşım geldi.


Report this page